Madden NFL 07
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Madden NFL 07

Hlavní stránka www.madden.euweb.cz
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Čím vás zachvátil americký fotbal?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
asabi




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 25. 01. 07

Čím vás zachvátil americký fotbal? Empty
PříspěvekPředmět: Čím vás zachvátil americký fotbal?   Čím vás zachvátil americký fotbal? Icon_minitimeWed May 16, 2007 3:26 am

Není nás moc, ale my co sme podlehli fenoménu amerického fotbalu, sme prostě u tohoto sportu uněšeni. Ani si nepamatuje že bych si někdy nastahoval tolik zápasu z evropského fotbalu někdy v životě jako sem si naztahoval ze sezony 2006 do teď. Viděl sem už asi víc jako 50 zápasu, a to mně americký fotbal chytnul náhodně. Koukal sem na TVU Player live přenos z NHL někdy koncem roku NY RANGERS-BOSTON na FOXu. Po skončení zápasu dávali reklamu na nějaký NFL PLAYOFFS. Tak sem si řek že troch kouknu. ...A tam to začalo.
Návrat nahoru Goto down
Doctors




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 03. 11. 07

Čím vás zachvátil americký fotbal? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím vás zachvátil americký fotbal?   Čím vás zachvátil americký fotbal? Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 12:07 pm

asabi napsal:
Není nás moc, ale my co sme podlehli fenoménu amerického fotbalu, sme prostě u tohoto sportu uněšeni. Ani si nepamatuje že bych si někdy nastahoval tolik zápasu z evropského fotbalu někdy v životě jako sem si naztahoval ze sezony 2006 do teď. Viděl sem už asi víc jako 50 zápasu, a to mně americký fotbal chytnul náhodně. Koukal sem na TVU Player live přenos z NHL někdy koncem roku NY RANGERS-BOSTON na FOXu. Po skončení zápasu dávali reklamu na nějaký NFL PLAYOFFS. Tak sem si řek že troch kouknu. ...A tam to začalo.
Mě se začal AF líbit po shlédnutí filmu Trestná lavice.No a protože jsem to viděl u bratránka kterej byl vlastník Maddenu 07 přinesl jsem si hru domů a začal hrát.A baví mě to do teď. afro
Návrat nahoru Goto down
 
Čím vás zachvátil americký fotbal?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madden NFL 07 :: Ostatní-
Přejdi na: